آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

نظر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در مورد بازسازی عتبات مقدسه
امید است بازسازی عتبات عالیات ، مخصوصا روضه مقدسه وقبه منوره امامین همامین عسکریین (ع) با مشارکت ارباب سعادت و توفیق ،موجب تخفیف تالمات قلبیه آن ولی دوران و صاحب الزمان گردد.
ضمنا همگان مجازند برای این برنامه متعالی از ثلث سهم مبارک امام(ع) کمک نمایند.
امید آنکه با عنایت حضرت ولی عصر بقیه الله مولانا المهدی ارواح العالمین له الفدا عزیزانی که برای کسب ثواب و فضیلت واجر بی حساب جهت بازسازی عتبات عالیات عراق کمر همت به میان بسته اند باهمکاری اهل خیر و شیفتگان اهل بیت علیهم السلام به صورت شایسته در انجام این خدمت بزرگ ولایی موفق گردند و آنرا برای خود افتخاری بزرگ دانسته ودر درگاه ربوبی شاکر این نعمت و عنایت مخصوص باشند .
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مشاهد مشرفه و اعتاب مقدسه وحرم های مطهر حضرات معصومین علیهم السلام از مراکز مهم پرستش وتقرب به خداوند متعال ومحل نزول ملائکه وافراد اولیاء رحمان وعروج و صعود به عوالم بالا وملکوت اعلی است . بازسازی عتبات عالیات از افتخارات و تداوم حیات شیعه است. اینجاهرقدر انسان زحمت بکشد،باعث افتخاراست وافتخاری از این بالاتر نیست که موجبات خوشحا لی ومسرت حضرت بقیه الله ارواحنا فداه را فراهم آورد. این عکس العملی که محبان و شیعیان اهل بیت در این مقطع حساس از خود بروز دادند و همه در امر بازسازی این اماکن مقدسه همیاری کردند، در صفحات تاریخ ثبت وضبط میشود . کاش من درخدمت شما بودم و به شما خدمت میکردم و افتخار داشتم مانند شما این خدمات را انجام میدادم.
همگان مجازند برای این برنامه متعالی(بازسازی حرم عسکریین (ع) از “ثلث” سهم مبارک امام (ع) کمک نمایند
. ۱۲ صفر ۱۴۲۷ (ه- ق)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.